reklamı kapat

POPÜLER

Honor Watch Magic akıllı saat Honor FlyPods Lite kablosuz kulaklık
Honor Watch Magic Honor FlyPods Lite kablosuz kulaklık

Honor Watch Magic akıllı saat

Honor Watch Magic akıllı saat Honor FlyPods Lite kablosuz kulaklık

Honor FlyPods Lite kablosuz kulaklık

Honor Watch Magic Honor FlyPods Lite kablosuz kulaklık

Honor’un iki önemli ürünü Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatlar!

Huawei‘nin alt markası Honor, büyük bir satış kanalı ile yaptığı anlaşma sonucunda iki dikkat çeken ürününü Türkiye’de satışa sundu.

Huawei‘den aldığı teknolojiler üzerine kurduğu ürünlerini uygun fiyata sunan Honor, Türkiye’de son dönemde ciddi şekilde dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Kısa süre önce büyük bir satış kanalıyla anlaşan şirketin ürünleri artık internet üstünden de kolay şekilde alınabiliyor. İşte bu anlaşma kapsamında Honor’un iki yeni ürünü daha Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşmuş durumda. Burada karşımıza ilk olarak aşağıda detaylandırdığımız Honor Watch Magic akıllı saat çıkıyor. Bu modelin resmi garantili fiyatı 999 TL seviyesinde. Firmanın satışa sunduğu diğer dikkat çeken ürün ise FlyPods Lite kablosuz kulaklık modeli oluyor. Siyah renkli kulaklığın resmi garantili fiyatı ise 449 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor. Bu satış kanalında her iki ürünün de yanında Band 4 akıllı bileklik hediye veriliyor. Bu da her iki ürünün de fiyatını aşağıya çekmiş oluyor.

Honor Watch Magic Honor FlyPods Lite kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Watch Magic akıllı saat gerçekten iddialı

Honor Watch Magic, 1,2 inç yuvarlak AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Paslanmaz çelik bir çerçeve ile karşımıza çıkan model, genel olarak oldukça şık görünüyor. Huawei Watch GT ile büyük benzerlikler taşıyan akıllı saat, daha ufak bir gövdeye sahip. Bünyesinde 178 mAh pil yer alan saat, su geçirmiyor. Arkasındaki sensörler ile sürekli nabız okuması yapabilen Watch Magic, GPS donanımıyla geliyor. Sadece 9.8 mm kalınlığı bulunan akıllı saat, siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı gövde rengiyle hazırlanmış durumda. NFC desteğiyle mobil ödeme amacıyla kullanılabilen ürün, Huawei Watch GT gibi WearOS değil firmanın kendi işletim sistemini kullanıyor. Detaylı uyku analizi yapabilen model, akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinden haberleşiyor. Saat her türlü telefon bildirimi üzerine alabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin en yeni akıllı telefonu