reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi katlanabilir telefon
Xiaomi katlanabilir telefon
Xiaomi katlanabilir telefon

Xiaomi’nin tam beş kameralı ilginç katlanabilir telefon tasarımı

08 Kasım 2019

Xiaomi, henüz bir katlanabilir telefon tanıtmadı. Ancak firma birçok yeni tasarım üzerinde çalışıyor. İşte bunlardan birisi daha karşımızda;

Xiaomi, aşağıdaki videoyu yayımladığından bu yana ilk katlanabilir telefonu hakkında hiçbir paylaşımda bulunmuyor. Kesin olarak geleceği söylenen telefon için firma bir sürü patent alıyor. Bunların en yenisi ise gerçekten çok ilginç görünüyor. Genel olarak güçlü seçenek Huawei Mate X‘i akıllara getiren telefon, özellikle kamera sistemiyle dikkat çekiyor. Çünkü patentlenen tasarımda tam beş kameraya ev sahipliği yapan bir motorlu kamera sistemi kullanılıyor. Bu gerçekten inanılmaz görünüyor. Kısa süre önce tanıttığı Mi CC9 / Mi Note 10 modelinde de beşli kamera kullanan firma, bu geniş bir kapsama alanı sunan altyapıyı katlanabilir tarafa da getirmek istiyor. Gerçekten böyle bir tasarımı kullanıp kullanmayacağı elbette bilinmeyen Xiaomi, hatırlarsınız daha önce de buna benzer ilginç katlanabilir telefon tasarımlarıyla karşımıza çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi katlanabilir telefon merak uyandırıyor

Firmanın merak uyandıran bir modeli daha bulunuyor. Birçok kişi için Galaxy Fold ve Mate X’ten çok daha etkileyici olan bu modeli adı Mi Mix Alpha. Yüksek fiyat etiketi nedeniyle çok kısıtlı bir kitleye hitap eden bu model, gövdesini saran ekranıyla gerçekten çok etkileyici görünüyor. Akıllı telefon tarafındaki çıtayı ciddi şekilde yükselten Çin merkezli teknoloji devi, ürünlerini Türkiye’ye de hızlı şekilde getiriyor.

İlgili Video