reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi
Xiaomi
Xiaomi

Xiaomi imzalı ilginç bir telefon tasarımı!

Xiaomi, geleceğine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Firmanın aldığı yeni patent bir kez daha yana açılır telefon tasarımını karşımıza getiriyor.

Xiaomi, diğer rakipleri gibi sürekli olarak birçok yeni patent alıyor. Bu patentlerin ortaya çıkan en yenisinde ise bir kez daha yana doğru genişleyen bir akıllı telefon modeli karşımıza çıkıyor. Mi Mix 3’ün yukarıya açılan kamera mekanizmasını yana çeviren bu altyapı, ilginç görünüyor ve tam ekran deneyimi sunuyor. Çünkü kameralar (Patentte 4 adet) yan taraftaki bu bölümde karşımıza çıkıyor. Akrasında üçlü kamera görünen telefon, tam olarak net değil ancak yana açılan kısmında da bir ekran taşıyor gibi görünüyor. Burasının farklı bildirimler için kullanılabileceği aktarılıyor. Elbette şimdilik bu modelin gerçek olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak bu yapı oldukça yapılabilir görünüyor. Mi Mix 4’ü bu tasarımla hazırlama ihtimali fazlasıyla bulunan Xiaomi, ilginç sürprizleri yapabilecek bir isim konusunda yer alıyor.

Xiaomi
Xiaomi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı katlanabilir telefon da yolda

Firma ilginç olarak bu alana henüz adım atmış değil. Bir gösterim yapan ancak ilk modelini halen satışa sunmayan firma, bu konuda büyük merak uyandırıyor. Sayfanın üstünde görebileceğiniz Mi Mix Alpha’ya konulan fiyat nedeniyle firmanın ilk katlanabilir modelinin ucuz olması beklenmiyor.

İlgili Video

Firmanın Türkiye’de satılan Mi Note 10 modeli