reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10

Xiaomi Mi Note 10’un etkileyici kamerasına odaklanan reklam filmi [İzle]

Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz Xiaomi Mi Note 10, özellikle kamerasıyla öne çıkan bir akıllı telefon. Firma da ilk reklam filmini bunun üstüne kurmuş.

Mi Note 10 Pro ve Redmi Note 8T ile beraber tanıtılan Xiaomi Mi Note 10, daha önce de aktardığımız üzere arkasında beşli bir kamera taşıyor. Burada 108 megapiksel F1.7 OIS + 12 megapiksel 2x telefoto F2.0 + 5 megapiksel 10x telefoto F2.0 OIS + 20 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 2 megapiksel F2.4 makro lens bir araya geliyor. Cihaz beşli kamera ile 5x optik, 10x hibrit ve 50x dijital zoom yapabiliyor. Bu kamera sistemi DxOMark’ın incelemesine göre birçok kalemde Huawei Mate 30 Pro ile aynı performansı sunuyor. Burada yapılan incelemeye göre gerçek hayatta sunduğu sonuçları da inanılmaz olan telefon, firmanın ilk reklam filminde de bu konudaki performansıyla öne çıkartılıyor. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz global reklam filmi, modelin kamerası ile neler yapılabildiğini açık şekilde gözler önüne seriyor. Kamera sistemi beşli kurulumun etkisiyle uzaktan yakına oldukça esnek olan telefon, bu konuda satın alanları kesinlikle üzecek gibi görünmüyor. Mi Note 10 modelinin fotoğraf kadar video kalitesi ve videoda görüntü sabitleme yeteneği de dikkatlerden kaçmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Note 10 fiyatı ne kadar?

Akıllı telefon modelinin Avrupa’da 6 GB RAM + 128 GB depolama için fiyatı 549 euro seviyesinde. Telefonun Türkiye’de de satılmasına kesin gözüyle bakıyoruz. Ancak bunun için halen henüz bir tarih bulunmuyor. Gerçekten çok merak edilen cihaz, kamerada firmanın ulaştığı son nokta olarak heyecan veriyor.