reklamı kapat

POPÜLER

Samsung katlanabilir telefon

Samsung’dan katlanabilir telefonlar için büyük 2020 hedefi

2019’da Galaxy Fold ile katlanabilir telefon pazarında önemli bir adım atan Samsung, 2020 için de oldukça büyük düşünüyor.

Samsung Developer Conference 2019 kapsamında katlanabilir telefon modelleri için geleceğe yönelik önemli bir ön gösterim yapıldı. Burada Galaxy Fold’un açtığı yoldan yürümeye devam edeceğini gösteren firma, 2020 için gerçekten oldukça büyük düşünüyor. Samsung Mobile CEO’su DJ Koh’un açıklamasına göre firma 2020 yılında katlanabilir telefon satışlarını ciddi oranda artırmak istiyor. Elbette firmanın satışları artırmak istiyor ya da amaçlıyor olması, bunu kesin olarak yapabileceği anlamına gelmiyor. Ancak teknoloji devi katlanabilir tarafa ağırlık veriyor ve bu alanın gelecek anlamına geldiği görüyor. 2020’deki satışların artması için en az iki farklı model tanıtacak denilen şirket, yeni modellere daha uygun (1.500 dolar altı yine de zor) fiyat etiketleri koymak adına da çalışıyor deniyor. Biliyorsunuz mevcut modeller inanılmaz pahalıya satılıyor ve bu yüzden çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung çok yakında W20 5G katlanabilir telefon ile karşımıza çıkabilir

Bu model eski kapaklı telefon dönemini geleceğe taşıyor ve Galaxy Fold gibi yatay değil dikey olarak katlanan bir tasarımı karşımıza getiriyor. Daha önce de adı ve posteri çıkan telefon, kasım ayı içinde satışa sunulacak deniyor. Kapaklı model Samsung W2019‘un devamı niteliğinde olduğu aktarılan cihaz için sadece Çin, Japonya ve Güney Kore gibi pazarlarda satılabilir açıklaması da geliyor. Fiyatı hakkında hiçbir bilginin olmadığı W20 5G, isminde de geçtiği üzere 5G desteği taşıyor.

İlgili Video