reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold Galaxy Note

Samsung, Galaxy Fold ve Galaxy Note serilerini bir araya mı getirecek?

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, katlanabilir telefon pazarını domine etmek istiyor. İşte bu bağlamda Galaxy Fold ve Galaxy Note serileri bir araya gelebilir.

Samsung, 2020 yılı için önemli bir değişim planlıyor. Firmanın bu değişim kapsamında Galaxy Note serisini bitireceği ve Galaxy S11‘i de karşımıza Galaxy One olarak çıkarabileceği iddia ediliyor. Peki bu durumda uzun zamandır hayatımızda olan S Pen nereye gidecek? Alınan patentlere bakılırsa firma S Pen’in Galaxy Fold serisine yani katlanabilir telefon dünyasına adapte etmek için çalışmalar yapıyor. Aslında bu da çok mantıklı görünüyor. Büyük ekranlı Galaxy Fold için bir S Pen şu an bile çok güzel duruyor. Gelecekte bu adımı atacak gibi duran Samsung, bu bağlamda Galaxy Note serisine de elveda diyecek izlenimi oluşturuyor. Mevcut telefonlar içerisinde çok fazla yer kaplayan S Pen, katlanabilir modeller için daha akılcı bir seçenek oluşturuyor. Ancak kalemin bu modellerin gövdesine Galaxy Note serisinde olduğu gibi entegre edilip edilmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

Samsung Galaxy Fold Galaxy Note
Samsung Galaxy Fold Galaxy Note
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, katlanabilir telefon pazarında ses getirmek istiyor

Bu açından da yeni modeller geliştiriliyor. Hatta firmanın daha uygun fiyatlı bir katlanabilir model hazırlığında olduğu da söyleniyor. Eğer sızanlar doğruysa Galaxy Fold 2 modelinin 2020’de çıkaracak firma, bu modeli bulunduğu her pazara getirecek deniyor. Galaxy Fold’u yüksek fiyatı ve yaşanan ekran sorunu nedeniyle her pazara getirmeyen şirket, bunu yeni model ile değiştirecek gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da geleceğin modeli Xiaomi Mi Mix Alpha