reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2
Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2

İlginç tasarımıyla Samsung Galaxy Fold 2 için tarih verildi

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold daha satışa çıkamadan Galaxy Fold 2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy Fold yaşadığı ekran sorunları nedeniyle satışa çıkmayı bekliyor.  Bu sorunları çözdüğü ve çıkışa hazırlandığı söylenen firma, kullanıcıları çok uzun süredir bekletiyor. Firma bunun yanında ciddi ciddi Galaxy Fold 2 üzerinde de çalışıyor. Tayvan merkezli tedarikçi ve üreticilerden gelen bilgilere göre model, eski tip kapaklı telefonlar gibi dikey olarak açılır kapanır yapıda tasarlanıyor. Resmi olarak 2020’de hatta 2020 başında lanse edileceği söylenen telefon, şimdiden merak uyandırıyor. Dikey olarak açılıp kapanarak çok kompakt hale geleceği tahmin edilen bir patentini aşağıda görebileceğiniz katlanabilir telefon, burada 6,7 inç bir esnek AMOLED ekran kullanabilir deniyor. Samsung’un bu model için parça almaya önümüzdeki kasım ayında başlayacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu arada halen en büyük rakip Huawei Mate X‘in de satışa çıkması bekleniyor. Firma Galaxy Fold gibi sorun yaşamamak adına 2.600 dolarlık cihazında güncellemeler yapıyor.

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2 için çok erken değil mi?

Bunun cevabı hem evet hem de hayır. Evet çünkü Galaxy Fold halen satışa çıkmadı. Hayır çünkü karşımızda farklı bir gövde tasarımı bulunuyor. Katlanabilir telefon tarafında ürün gamını artırmak isteyen Samsung’un, çeşitleri farklı tasarımlar ile artırması “erken ya da geç” yorumlarını ortadan kaldırıyor. Ancak yine de bu cihazların mutlaka ama mutlaka ucuzlaması gerekiyor. Bu sağlanmadığı sürece katlanabilir sürecin geniş kitlelere yayılması pek mümkün görünmüyor. Uygun fiyatlı modelelerin ancak 2021’de geleceği belirtiliyor.

İlgili Video