reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold için sevindirici açıklama

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, büyük bir kesim tarafından merakla bekleniyor. Bir ekran sorunu ile çıkışı ciddi şekilde ertelenen model, çok yakında geliyor gibi görünüyor.

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold için ortaya çıkan ekran sorunlarının çözüldüğü yönünde bilgiler geliyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla firma çözüm için ilk olarak modelin üzerindeki koruyucu katmanı gövdeye entegre etmiş. Ekranın görevini sorunsuz olarak yerine getirmesi için çok önemli olan bu katman, artık bir “film” gibi görünmeyecek ve satın alan kullanıcılarda çıkarma isteği oluşturmayacak. Bir diğer değişiklik ise menteşe tarafında yapılmış. Firma menteşe boşluğunu daraltarak içeriye toz girmesini engelleyecek bir önlem almış. Bunlara ek olarak ekran katmanının korunmasına yönelik uyarılar da artırılmış. Bu işlemler sonrasında nihayet satışa çıkmaya hazır hale geldiği söylenen Samsung Galaxy Fold, DJ Koh’tan gelen bilgilere göre haziran ayında kesin olarak raflardakini yer alıyor. Burada net bir tarih verilmiyor ancak “birkaç hafta içerisinde geliyor” açıklaması yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, çok ama çok pahalı bir telefon

Telefonun 1.980 dolarlık satış fiyatı nedeniyle giriş yapacağı tüm pazarlarda çok fazla öne çıkma ihtimali bulunmuyor. Son ÖTV zammı sonrasında Türkiye’de 30 bin TL’yi bulabileceği söylenen model, çok büyük satış kanallarında bile herkese açık olarak sergilenmeyecek deniyor.

İlgili Video