reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold
Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold
Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold parçalarına ayrıldı [Galeri]

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, bu sıralar can sıkıcı bir ekran sorunuyla gündeme geliyor. İşte bu model ilk defa parçalarına da ayrılmış durumda.

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, 1.980 dolarlık fiyatıyla milyonlarca kullanıcı için uzak bir hayal olarak duruyor. Fiyatı nedeniyle alışveriş merkezlerinde açık hale sergilenmeyeceği bilinen telefon, dediğimiz gibi şu sıralar kötü bir ekran sorunuyla gündemde yer alıyor. Bu sorun inceleme için yabancı basına gelen ilk örneklerden kendisini gösterirken, konu hakkında firmanın yaptığı resmi açıklama burada yer alıyor. İşte bu model bugün bir de parçalarına ayrıldı. Çin merkezli bir kaynaktan gelen görseller, modelin içerisine ilk bakışı attırıyor. Burada özellikle sorun çıkaran ön ekran dikkat çekiyor. Özel materyaller üzerine kurulan ekran, görebileceğiniz ve parçalama işlemini yapan kişinin de söylediği üzere oldukça yumuşak ve kırılgan yapıda. Bu yüzden modelin üstündeki ekran koruyucu katmanı çıkarmak geri dönülemez hasarlara neden oluyor. Bu görsellerde telefonun içerisinde yer alan iki adet pil de karşımıza çıkıyor. Katlanabilir AMOLED ekran haricinde büyük bir sürpriz yaşatmayan telefonun, dışındaki ekran ise standart bir yapıya sahip.

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, dikkatle kullanılması gereken bir model

Resmi olarak 26 Nisan tarihinde satışa çıkacak telefonun, düşmelere karşı da biraz hassas olduğu yönünde bilgiler geliyor. Bu duruma karşı mutlaka kılıflar kullanılması gereken modelin, Türkiye’de 20 bin TL civarında satılması bekleniyor.

İlgili Video