reklamı kapat

POPÜLER

amazon

Amazon’dan Türkiye’de yepyeni hizmet

Geçtiğimiz eylül ayında resmen Türkiye’ye giriş yapan Amazon.com.tr, Türkiye’deki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Amazon, İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetini duyurdu. Hizmet, Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen tüm ürünler için geçerli. Pazartesi’den Cumartesi’ye saat sabah 10:30’a kadar verilen siparişler aynı gün akşam 17.00-21.00 saatleri arasında teslim ediliyor. Birçok farklı ürün grubunda geçerli Aynı Gün Teslimat hizmetinde minimum sepet tutarı aranmıyor. Servis müşterileri yalnızca şirketin sattığı ürünlerde geçerli olan aynı gün teslimat hizmetinden 12.90 TL karşılığında faydalanabiliyor.

Servisin açılışından bu yana en büyük önceliklerinden birinin müşteri deneyimi olduğunu belirten Servis Operasyon Direktörü Hakan Karadoğan: “Müşterilerimiz için teslimat hızının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bugün, yüz binlerce ürünü İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetiyle müşterilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Amazon.com.tr’deki faaliyetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon moda mağazasını da geçtiğimiz yıl kullanıma açmıştı

Şirket, moda mağazasını kasım ayında açmıştı. Servis, açılış gününe özel yüzde 25’lik indirimle kullanıcıların ilgisini çekmişti. Servise internet tarayıcısı haricinde iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen uygulamalar üzerinden de ulaşılabiliyor.

İlginizi çekebilir

Kanat hoparlörleriyle dikkat çeken hoparlör