reklamı kapat

POPÜLER

amazon fashion

Amazon’dan Türkiye’deki kullanıcıları ilgilendiren önemli gelişme

Eylül ayının sonunda Türkiye’de açılan Amazon’dan Türkiye’deki kullanıcıları ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Şirket, merakla beklenen moda mağazasını da kullanıma açtı. Amazon, açılış gününe özel yüzde 25’lik indirimle kullanıcıların ilgisini çekmeyi amaçlıyor.

Şirket konu hakkında açıklamada bulundu. Açıklamada görüşlerine yer verilen şirketin ülke müdürü Sam Nicols, “Şirket olarak amacımız, müşterilerin internet üzerinden almak isteyebilecekleri her şeyi, cazip fiyatlarla sunan, dünya üzerindeki en müşteri odaklı şirket olmak. Bugün, yerli ve yabancı birçok markanın yüz binlerce ürününü Türkiye’deki müşterilerimizle moda mağazamız üzerinden bir araya getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına internet sayfasındaki faaliyetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Şirketin Satıcı Hizmetleri Ülke Lideri Alpagut Çilingir, “Şirket olarak, satıcıların e-ticaret faaliyetlerini geliştirmeleri ve satışlarını artırmaları için çeşitli araçlara ve programlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Moda mağazamızın açılmasıyla birlikte Türkiye’nin dört bir yanındaki küçük ve büyük ölçekli işletmeler, Amazon.com.tr/fashion üzerinden e-ticaretle işlerini büyütme fırsatı yakalayacak” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Türkiye uygulaması kullanımda

Mağazaya Amazon.com.tr haricinde iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen uygulama üzerinden giriş yapılabiliyor.

İlginizi çekebilir

HomePod’un tanıtım videosu