reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Stan Lee

Efsaneye veda; Marvel’ın hazırladığı duygusal Stan Lee videosu [İzle]

Çizgi roman efsanesi Stan Lee, 95 yaşında hayata gözlerini yumdu ve yarattığı yüzlerce karakteri öksüz bıraktı. Marvel ve Disney ise çizgi roman dünyasının efsane ismi için hayli dokunaklı bir veda paylaştı.

Fantastic Four, Spider-Man, Thor, Iron Man, Hulk, X-Men ve daha nicelerinin yaratıcısı Stan Lee, 13 Kasım’da aramızdan ayrıldı. Çizgi roman dünyasının en renkli ve en önemli isimlerinden olan Lee’nin hayatını kaybetmesi sonrası hayranlar başta olmak üzere tüm çizgi roman dünyası da derin bir üzüntüyle sarsıldı. Marvel ve Disney, Lee’nin mirasını hazırladıkları özel videoyla anıyor. Hazırlanan internet sitesinde Lee’nin sektöre katkılarından da bahseden ekip, video ile geçmişten günümüze Lee’nin neleri başardığını, nasıl böyle etkili bir isim olduğunu işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Filmlerde gözler hep Stan Lee sahnelerini arayacak

Stan Lee, sadece çizgi roman okuyucularının değil aynı zamanda bu dünyaya sadece sinema filmleriyle dahil olanların da tanıdığı ve sevdiği bir isim olmayı başarmıştı. Her filmde yer alan küçük sahnesiyle izleyicilere eğlenceli anlar yaşatan Lee’nin bundan sonra filmlerde göremeyecek olmamız derin bir boşluğu da beraberinde getiriyor. Marvel ekibinin Lee için özel bir sahnelendirmeyi ise filmlere yerleştireceğinden şüphemiz yok. Muhtemelen Captain Marvel ile küçük bir mesaj yayınlayacak olan Marvel Studios, Avengers 4 ile de usta isme yarattığı karakterlerle dokunaklı bir veda daha hazırlayacaktır diye düşünüyoruz. Bu iki filmin çekimleri çoktan tamamlandığı için Lee’nin kendi sahneleri de yine filmlerde yer alacak elbette. Ancak ondan önce Lee’nin geçmişten günümüze başarılarını görebileceğiniz videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.