reklamı kapat

POPÜLER

Withings

20 güne varan kullanım imkanı sunan aktivite takip cihazı: Withings Pulse HR

Withings, yeni aktivite takip cihazını görücüye çıkardı. Withings Pulse HR, uzun pil ömrüyle ve akıllı telefon bildirimleriyle geliyor. Pulse HR, egzersiz modundayken sürekli HRM sunacak bir PPG kalp atış hızı sensörünü bünyesinde barındırıyor.

Aksi taktirde cihaz her 10 dakikada kullanıcıların nabızlarını ölçüyor. Bu da pilin tek bir şarjla 20 güne kadar ömrünü uzatmasına yardımcı oluyor. Özellikle uzun kullanım imkanı sunan aktive takip cihazı satın almayı düşünenler için Withings Pulse HR’nin çok iyi bir seçenek olduğunu söyleyelim. Cihazın ön tarafında dikey bir OLED ekran ve 50 metreye kadar derinliğe kadar su geçirmezlik özelliği bulunuyor. Bir akıllı telefonla eşleştirildiğinde GPS özelliği de sunan cihazda uyku takibi yeteneği de mevcut. Kullanıcılar cihazla birlikte Withings’in Health Mate platformuna da ulaşabiliyor. Sunduğu özelliklerle Fitbit Charge’ı hedef alan Withings Pulse HR’nin başarılı olup olmayacağı ise önümüzdeki aylarda belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Withings imzalı aktivite bilekliği ne zaman satışa sunulacak?

Withings Pulse HR, 5 Aralık’ta kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yeni kayış renk seçenekleri de sunacağı açıklanan cihazın yurt dışındaki fiyatı ise yaklaşık 130 dolar. Özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çekimizi çeken aktivite bilekliğinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Konu hakkında detay geldiğinde sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlginizi çekebilir

Withings’den şık tasarıma sahip yeni hibrit akıllı saat