reklamı kapat

POPÜLER

Withings Steel HR Sport

Geri dönen Withings’den şık tasarıma sahip yeni hibrit akıllı saat: Steel HR Sport [Video]

Nokia‘dan sonra yoluna orijinal kurucusuyla devam eden Withings, kısa süre önce yeni döneminin ilk ürünü olan Steel HR Sport‘u tanıttı.

Advertisement

Bilmeyenler için Nokia geçtiğimiz yıllarda Fransa merkezli Withings firmasını tam 191 milyon dolar ödeyerek bünyesine katmıştı. Dijital tartı, termometre, aktivite ölçüm saati, bebek takip sistemi ve güvenlik kamerası gibi birçok alanda oldukça gelişmiş donanımlar hazırlayan firma, şirkete istediği başarıyı getiremedi. Bu yüzden Withings ilk kurucu ortaklarından Éric Carreel‘e geri satıldı. İşte bu yeni dönemde karşımıza ilk olarak hibrit akıllı saat Steel HR Sport çıktı. Standart saat formunu ve tasarımını akıllı özellikler ile birleştiren saat, 40 mm boyuta ve paslanmaz çelik bir kasa üzerine kuruluyor. Siyah ya da beyaz manuel saat zeminiyle alınabilen model, Steel HR modelin üzerine konumlandırılıyor. Akıllı telefonlarla Bluetooth LE üzerinden bağlantı kurabilen saat, bünyesinde ufak bir renksiz OLED ekran barındırıyor. Bu ekrandan birçok konu hakkında bilgi sahibi olunabiliyor. 7/24 nabız takibi yapabilen hibrit akıllı saat, tahmin edebileceğiniz gibi birçok kalemde aktivite takibi yapabiliyor.

Withings Steel HR Sport

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Withings Steel HR Sport çok güzel duruyor

Bünyesinde yer alan tek bir buton ile kontrol edilebilen Withings Steel HR Sport, Android ya da iOS telefonlar üzerinden egzersizine GPS verisi kaydedebiliyor. Birçok sporu destekleyen model, söylendiği kadarıyla 100’den fazla üçüncü parti uygulamaya da destek veriyor. 50 metre derine kadar su geçirmez olan saat, yapısı gereği normal kullanımda tam 25 gün pil ömrü sunuyor. Bu açıdan her ay sadece bir kez şarj etmeniz gerekecek saat, 199 dolar satış fiyatına sahip.