reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8 Galaxy S8 Android Pie

Samsung Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note için Android Pie müjdesi

Samsung Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8 kullanıcıları için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Çok merak edilen Android Pie güncellemesi çok yakında geliyor.

Resmi olarak açıklandığı kadarıyla ocak ayında Samsung Galaxy S9, S9+ ve Galaxy Note 9 için One UI temelli Android Pie güncellemesi geliyor. Ancak Samsung Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8 kullanıcıları da unutulmuyor. Henüz resmi açıklama olmasa da resmi kayıtlarda Android Pie ile görülen modeller, yeni döneme kesin olarak geçecek gibi görünüyor. Resmi kayıtlar nedeniyle çok yakında dağıtıma çıkacağı tahmin edilen güncelleme, elbette telefonların sahiplerini oldukça memnun ediyor. Çünkü tasarımı değişmediği için Samsung Galaxy S9, S9+ ve Galaxy Note 9’a geçmeyen milyonlarca kullanıcı bulunuyor. Ayrıca S8 ve Note 8 ailesi halen yeni işletim sistemini kaldıracak kadar güçlü konumda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8 modelleri gelecek One UI arayüz neler sunuyor?

Tekrardan hatırlamak adına One UI, temel olarak bir arayüz yapısı. Katlanabilir telefonlar odağında hazırlan bu arayüz, çok daha sade bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Büyük ekranların getirdiği zorluklara özel hazırlanan bu arayüz, bu açıdan birçok önemli içeriği ekranın üzerinde değil daha kolay erişilen orta ve alt bölümüne topluyor. Yuvarlatılmış tasarım öğeleriyle donatılan One UI, oldukça temiz görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Dört arka kameralı Galaxy A9