reklamı kapat

POPÜLER

Honor 10 Lite

Honor 10 Lite ve ortaya çıkan ilk detayları

Kısa süre önce ortaya çıkan Honor 10 Lite için ilk resmi bilgiler geldi. Çok yakında karşımıza çıkacak telefon, orta seviyede dikkat çekecek izlenimi yaratıyor.

Honor 10 Lite, resmi olarak 21 Kasım tarihinde geliyor. Yani çok yakında resmen tanışacağımız telefon, yeni bilgiler kazandı. Firmanın resmi satış sitesinde ortaya çıkan cihaz, artık kesinleştiği üzere gücünü Kirin 710 işlemciden alıyor. 5,84 inç 19:9 çentikli bir LCD ekran üzerine kurulan modelin, en az 4 GB RAM taşıması bekleniyor. Modelde ayrıca GPU Turbo teknolojinin de aktif olarak sunulduğu görülüyor. Hatırlamak adına GPU Turbo, direkt olarak GPU yani grafik performansına odaklanıyor. Yapılan açıklamaya göre GPU Turbo ile telefonların grafik işlem gücü yüzde 60 artırılıyor, enerji harcaması ise yüzde 30 oranında azaltılıyor. Bu sayede örneğin teknolojiye sahip olan ilk model Honor Play, birçok amiral gemisini (Çok çekirdek GPU gücü açısından) dahi geçebiliyor. Bu önemli teknolojiye ek olarak arkasında çiftli kamera sistemi yer alan Honor 10 Lite, daha çok gençlere hitap eden çift geçişli renk seçenekleri taşıyor. 18W hızlı şarj desteğiyle geleceği söylenen cihaz, kutusundan Android Pie temelli EMUI 9.0 ile çıkacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 10 Lite

Honor 10 Lite dikkat çekebilecek bir telefon

Artan amiral gemileri nedeniyle artık giriş ve orta seviye cihazlar çok dikkat çekiyor. Bu açıdan özellikle fiyatıyla öne çıkacak denilen Lite, ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılır gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

İlginç bir akıllı telefon arayüzü konsepti