reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone Xs
Apple iPhone Xs

Bir küvet dolusu bozuk para ile iPhone Xs alan adam

13 Kasım 2018

Teknoloji devi Apple‘ın yeni akıllı telefon modeli iPhone Xs, birçok kişi tarafından arzu ediliyor. Oldukça pahalı olan model, ilginç bir satın alma haberiyle gündemde.

iPhone Xs, tam 999 dolar başlangıç fiyatına sahip. Bu açıdan oldukça pahalı modeller arasında yer alan telefon, Rusya’da yaşayan bir adam tarafından küvet dolusu bozuk para ile satın alındı. Bunun için 100 bin Rus rublesi yani yaklaşık 1.400 dolar ödeyen adam, model için şimdiye yapılmış en ilginç satın almaya imza atmış gibi görünüyor. Aşağıda görebileceğiniz küvet dolusu parayı satış mağazası içerisine arkadaşlarıyla birlikte taşıyan adam, bu oldukça saçma hamle ile gündeme gelmeyi başarmış durumda. Bu bozuk para ile satış hamlenin arkasında tam olarak ne yer aldığı ise henüz anlaşılamıyor. Bunun bir şaka ya da tepki amaçlı olabileceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple iPhone Xs

iPhone Xs ve Xs Max halen resmi olarak Türkiye’de satılmıyor

Üçüncü parti satış kanallarında fiyatı 15 bin TL’yi bulan telefonlar, oldukça ulaşılmaz bir noktada yer alıyor. Resmi olarak ne zaman gelecekleri ilginç olarak halen bilinmeyen telefonlar, bir de iPhone XR isimli kardeşe sahip. OLED yerine LCD ekranı bulunan XR’ın da henüz satış yapılmıyor. Bu model ailenin en uygun fiyatlı seçeneği olarak karşımızda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni dizüstü bilgisayarı