reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone Xs Max

Apple’dan ilginç iPhone Xs Max reklamı; “sevdiğin her şey daha da büyüdü” [Video]

Teknoloji devi Apple, kısa süre önce iPhone Xs Max modeli özelinde ilginç bir reklam filmi yayımladı. Büyük telefon sevenler burada mı?

Apple, geçtiğimiz haftalarda iPhone Xs ve iPhone Xs Max modellerini tanıttı. Bu modellerden en dikkat çekici kuşkusuz tam 6,5 inç OLED ekranlı iPhone Xs Max oldu. İşte bu model için yayımlanan video, “sevdiğin her şey daha da büyüdü” mottosu üzerine kuruluyor. Şimdiye kadar üretilmiş en büyük ekrana sahip iPhone modeli olan Max, gerçekten iPhone deneyimini bir üst seviyeye çıkarıyor. iPhone 8 Plus ile aynı boyutta çok daha büyük bir ekran alanı getiren Max, iPhone kullanıcıları tarafından oldukça beğeniliyor. 1.099 dolarlık yüksek fiyatına rağmen öne çıkan telefon, Apple’ın oldukça ilginç yeni reklamında gündelik objeleri daha da büyük hale getiriyor. Gerçekten bu telefon ile her içerik artık çok daha büyük şekilde karşınızda çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone Xs Max gerçekten dev bir akıllı telefon

Modeli birçok kullanıcı gerçekten çok büyük buluyor. Bu yüzden yeni ailenin en popüler modeli yine iPhone Xs olacak gibi görünüyor. iPhone X’u yeni dönemin ilk modeli olduğu için almayan büyük bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Firma ayrıca iPhone XR modelini de satışa sunmaya hazırlanıyor. 750 dolarlık fiyatıyla ailenin en uygunu olan XR, önümüzdeki haftalarda resmen satışa çıkıyor. Bu modelde 6,1 inç LCD bir ekran bizleri karşılıyor.