reklamı kapat

POPÜLER

Huawei iPhone Xs iPhone Xs Max
Huawei iPhone Xs iPhone Xs Max
Huawei iPhone Xs iPhone Xs Max

Çok tepki çekiyor; Huawei’den iPhone Xs ve iPhone Xs Max almak için kuyrukta bekleyenlere ilginç hediye

Apple iPhone Xs ve iPhone Xs Max, bugün dünya genelinde satışa çıkıyor. Satın almak isteyenlerin Apple Store’lar önünde uzun kuyruklar oluşturduğu telefonlar için Huawei’den tepki çeken bir hamle var.

Apple, biliyorsunuz geçen hafta düzenlediği büyük etkinlikte 5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone Xs Max ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XR telefon modellerini tanıttı. Buna ek olarak Watch Series 4 de tanıtıldı. İşte bu modellerden iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR, bugün itibariyle belirlenen pazarlarda satışa sunuluyor. Dediğimiz gibi satın almak isteyenlerin Apple Store’lar önünde uzun kuyruklar oluşturduğu telefonlar için Huawei’den ilginç bir adım geldi. Firma, kişileri etkilemek adına Singapur Apple Store önündeki kuyrukta bekleyen kişilere 70 dolarlık powerbank hediye etti. Bu hediyenin üzerine “buna ihtiyacınız olacak” yazan firma, Amsterdam Apple Store’un önüne ise büyük bir koltuk koydu. Burada da kişilerin telefonlarını şarj etmesine yardımcı olan firma, özellikle powerbank hediyesiyle oldukça eleştiriliyor. Bu eleştiriyi yapanlar ise firmanın kendi kullanıcılarından başkası değil. Huawei akıllı telefonu bulunan kişiler, bu hediyenin neden iPhone almak isteyenlere verildiğine anlam veremiyor. Haklı olarak bu hediyeden firmaya gerçek desteği sağlayan kişiler de istiyor.

Huawei iPhone Xs iPhone Xs Max

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, iPhone Xs ve iPhone Xs Max’in karşısına Mate 20 ailesiye çıkmaya hazırlanıyor

16 Ekim tarihinde tanıtılacak telefonlar Mate 20 ve Mate 20 Pro, oldukça merak ediliyor. Modeller hem tasarım hem de teknik olarak çok iddialı geliyor.

İlginizi Çekebilir

İşte yeni iPhone modelleri