reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20
Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20
Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 için çok iddialı kamera detayı

Bugün haklarında aşağıda ulaşabileceğiniz bir sürü yeni detay ortaya çıkan Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20, kamera performasıyla gerçekten çok konuşulacak gibi görünüyor.

Huawei P20 Pro, DxOMark testine göre dünyanın en iyi kameraya sahip akıllı telefonu. Bunu arkasında yer alan üçlü kamera kurulumuyla elde eden telefon, gerçekten sınırları zorluyor. 16 Ekim tarihinde tanıtılacak Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 ise çıtayı daha yükseltecek gidi duruyor. P20 Pro modelinde Fusion Light isimli bir teknoloji yer alıyor. Bu teknoloji düşük ışıkta arkadaki 40 megapiksel kameradan çok temiz 10 megapiksel fotoğraflar veriyor. İşte bu teknolojinin yeni modellerde çok daha gelişmiş hale geleceği belirtiliyor. Mate 20 ailesinde FusionMind ismiyle geçecek teknoloji, firmanın çok iddialı olduğu yapay zekadan yararlanıyor. 7 nm mobil işlemci Kirin 980’in güçlü yapay zeka altyapısından gelen bu özellik, düşük ışıktaki fotoğrafları farklı bir seviyeye taşıyacak deniyor. Teknoloji yine 40 megapiksel kameradan 10 megapiksel fotoğraflar çıkarıyor. Ancak bu sefer yapay zeka devreye girerek çok daha iyi / temiz / keskin fotoğraflar elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 çok merak ediliyor

Her açıdan firmanın şimdiye kadar yaptığı en iyi akıllı telefonlar geliyor. Fiyatlarının yüksek olduğu duyulan cihazlar, elbette en iyisini isteyenlere hitap ediyor. Güncel dolar kuru nedeniyle modellerin Türkiye’de 8 bin TL bandını (Özellikle Pro) aşma ihtimali bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPhone modelleri