reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20

Huawei’den Mate 20 ve Mate 20 Pro için dikkat çeken yeni reklam filmi [Video]

16 Ekim tarihinde tanıtılacak Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 için yeni bir reklam filmi yayımlandı. Firma özellikle performans konusuna çok önem veriyor.

Advertisement

Roland Quandt tarafından yapılan sızıntılar ile sürekli gündemde kalan Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20, firmanın çok büyük önem verdiği telefonlar konumunda. Bu yüzden firmanın kendisinin de gündemde tutmak istediği modeller, bugün yeni bir reklam filmiyle gündeme geldi. Firmanın modellerin merkezinde yer alacak 7nm Kirin 980 işlemci üzerine kurduğu video, aynı zamanda ince çerçeveli yapıya, yüksek çözünürlük üçlü kamera sistemine ve kamera modlarına işaret ediyor. Videoda çok yüksek hızda oyun performansı sunacak denilen telefonların, ultra hızlı şarj sistemi ve yüksek kullanım süresi getirecek pillerine de değiniliyor. Ayrıca modellerin kamera temelli artırılmış gerçeklik sistemi de öne çıkartılıyor. İşte tüm bunların arkasında tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Kirin 980 yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 için şunları biliyoruz

Duyduğumuz kadarıyla Mate 20 6,53 inç 1080×2244 piksel bir TFT ekran üzerine kuruluyor. 4.000 mAh pilinin olduğu belirtilen model, kablosuz şarj desteğine de sahip. Esas beklenen Huawei Mate 20 Pro ise 6,3 inç kavisli AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Pilinin 4.200 mAh olduğu belirtilen telefon, normal model gibi kablosuz şarj destekli. Fiyat tarafında ise Mate 20 yaklaşık 805 dolar başlangıç fiyat etiketiyle yolda bulunuyor. Pro modeli almak isteyen birisinin ise en az yaklaşık 1.010 doları gözden çıkarması gerekiyor.