reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rambo 5

Rambo 5’te Sylvester Stallone’a kim eşlik edecek?

Sylvester Stallone Rambo olarak geri dönüyor! Kısa bir süre önce Rambo 5‘ten ilk fotoğraflar gün yüzüne çıkmıştı. Şimdi tecrübeli oyuncuya eşlik edecek isim de belli oldu.

İsterseniz önce biraz projenin kendisinden bahsedelim. Tecrübeli oyuncu Cehennem Melekleri‘nin gördüğü ilgi ve Creed‘in elde ettiği başarının ardından efsanevi karakterlerinden birine daha dönme kararı aldı. Rambo 5 için çalışmalar kısa bir süre önce başladı. Hatta kısa bir özet bile ortaya çıktı. Şimdiye kadar paylaşılan detaylara bakılırsa Rambo memleketinden ayrı geçirdiği onca senenin ardından Arizona‘ya yerleşme kararı alıyor. Şehirden uzak kırsal bir bölgede aile çiftliğinde sakin bir hayat yaşamaya başlıyor. Ancak onun dikkatli gözlerinin Meksikalı insan tacirlerinin hareketlerini fark etmesi uzun sürmüyor. Onların genç kızları kaçırıp fuhuşa sürüklediğini anlayınca sakin hayatını bırakıp harekete geçmeye karar veriyor. Bunun için de bir gazeteciyle iş birliği yapıyor ve hızla işe koyuluyor.

Söz konusu Rambo olunca elbette başrolü Sylvester Stallone üstleniyor. Asıl merak edilen ona eşlik edecek isimdi. Screen Rant’ın haberine göre kadın başrolün sahibi Paz Vega oldu. Kendisi özette bahsi geçen gazeteciye hayat verecek. Carmen Delgado isimli bu gazeteci Rambo’nun adalet mücadelesinde ona destek çıkacak. Bunun en önemli nedeni ise üvey kardeşinin kaçırılması olacak. Çekimler ise İspanya ve Bulgaristan’da gerçekleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spectre fragmanı