reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Avengers 4

Guardians of the Galaxy’nin yıldızından Avengers 4’ün kötüsüne destek

Avengers 4 filminin kötüsü olarak izlemeye hazırlandığımız Thanos’a Guardians of the Galaxy serisinin yıldızından destek geldi. Sevilen oyuncu dev titanın çok da haksız olmadığını açıkladı.

Advertisement

Avengers 4 filminin kötüsü haklı mıydı?

A Star is Born filminin yönetmenliğini ve başrolünü üstlenen Bradley Cooper aynı zamanda Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası. Guardians of the Galaxy ekibinde Rocket Raccoon karakterini seslendiriyor ve oldukça başarılı bir iş çıkartıyor. A Star is Born’un tanıtım sürecindeki oyuncuya BBC 1 röportajında Avengers Infinity War hakkındaki görüşleri soruldu. O da bir noktada Thanos’u desteklemeye başladığını şu sözlerle ifade etti:

“Harika bir filmdi. Avengers Infinity War’un başarılı olmasının asıl nedeni Thanos’tu. Öyle bir karakter ki… Bir noktada izleyicilerin ‘Aslında haksız sayılmaz’ diye düşünmesine neden oluyor. Bunu söyletmeyi başarıyor. Bir noktada finalde kazanan taraf olduğuna sevindim diyebilirim. Fakat bir yandan da dünyanın yarısı ölü olduğu için üzüldüm. Yine de kazanmasıyla sevindirmeyi başaran bir karakter.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerçekten de Avengers Infinity War’un en çok övgü aldığı noktalardan biri Thanos olmuştu. Dev titanın gerçek bir karakter gibi hissettirmesi, derinliği ve mantıklı bir amacı olması izleyicilerin onunla empati kurmasına yardımcı olmuştu. Görünen o ki Bradley Cooper da Thanos’a hak verenler arasında yer alıyor. Bakalım Avengers 4’ten sonra da aynı şeyleri düşünecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War fragmanı