reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy ekibinin sevilen ikilisi ile ilgili heyecan verici iddia

2019’un sonuna doğru çevrim içi yayın servisi Disney+‘ı kullanıma sokacak olan Disney, Guardians of the Galaxy filminin sevilen ikilisi Rocket ve Groot için de planlar yapmış olabilir.

Son olarak Avengers: Infinity War filminde izlediğimiz, Guardians of the Galaxy ekibinin vazgeçilmez ikilisi Rocket ve Groot kendi dizisine kavuşabilir. Bildiğiniz gibi Disney’in yeni çevrim içi servisi Disney+, 2019 sonunda izleyicilerle buluşacak. Firmanın geniş bir kütüphanesi bulunsa da platformu daha çekici kılmak için yeni işlere de ihtiyacı var. Resmi olarak açıklanan ilk Marvel dizisi ise Loki’nin dizisi olmuştu. O açıklamaya dair detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Şimdilerde kulislerde dolaşan dedikodular ise Rocket ve Groot’un da kendi dizisine kavuşabileceği yönünde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Resmi açıklama henüz yok

That Hashtag Show‘un ortaya attığı bu iddia şimdilik sadece bir dedikodu. Ancak platformda yer alabilecek daha iyi bir dizi konsepti düşünemiyoruz. Rocket ve Groot çok dinamik bir ikili olmasının yanı sıra her yaştan izleyiciyi de kendine çekebilecek ayarda bir macera sunuyor. İzleyicinin bu ikiliye karşı bağlanma sorunu yaşadığı da pek söylenemez. Avengers: Infinity War filminin ardından Avengers 4’te toparlamasını umduğumuz durumlardan sonra ikilinin daha fazla maceraya atılmasını izlemekten pek çok Marvel hayranının keyif alacağı şüphesiz.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel fragmanı