reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Thor

Guardians of the Galaxy ve Thor bağlantısı kuran Marvel teorisi

Avengers Infinity War’dan çok önce Guardians of the Galaxy ve Thor dünyasını birbirine bağlayan bir karakterin olduğu ortaya çıktı. En azından Marvel hayranlarının ortaya attığı teori öyle diyor.

Bildiğiniz gibi Guardians of the Galaxy ekibi ve Thor ilk olarak Avengers Infinity War filminde bir araya geldi. Fakat eğer Marvel hayranları haklıysa, iki dünya arasında önceden bağlantı kuran bir karakter var. O da Taserface. Hatırlamayanlar için kısaca bahsetmek gerekirse onu ikinci Guardians of the Galaxy filminde görmüştük. Ravagers ekibinin liderliğine aday olan bu karakter isminden dolayı Rocket Raccoon’un alay konusu olmuştu. İşte bu karakterin orijini Thor The Dark World filmine dayanıyor olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlarsanız o dönemde Loki, Asgard’da mahkumdu. Etrafında pek çok suçlu kendisi gibi hapsedilmişti. Thor The Dark Wodl’de Karanlık Elflerden Algrim, mahkumlardan birinin suratını koruma kalkanına tutarak yakmış ve oluşan yüklenme yardımıyla kaçmayı başarmıştı. Bu sahnedeki mağdur suçlunun Taserface olduğu düşünülüyor. Yüzünün Algrim tarafından yakıldı ve ardından Taserface ismini aldığı söyleniyor. Doğrusu bu teori doğru mu değil mi bilmek neredeyse imkansız. Buna rağmen Marvel hayranlarının en ufak karakterleri bile göz ardı etmemesi gerçekten inanılmaz.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı