reklamı kapat

POPÜLER

Nikon-Z

Nikon’dan aynasız makinelere özel NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S objektif

Nikon bugün Nikon Z’ye yönelik ilk trinity objektifi fotoğraf tutkunlarının beğenisine sundu. NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S üstün kompakt yapıya, gelişmiş optiklere ve kapsamlı hava yalıtımına sahip bir profesyonel objektift olarak karşımıza çıkıyor.

Performans canavarı bu objektif hem durağan görüntülerde hem de videolarda üstün sonuçlar veriyor. Çerçevenin tamamında keskinlik sağlanırken, yakın çekim performansı da kullanılan tam çerçeve 24-70 mm objektiflerinkini geride bırakıyor. Objektif parlaması etkin şekilde bertaraf ediliyor, geniş Z objektif yuvası ve tutarlı f/2,8 yuvarlak 9 bıçaklı diyafram göz alıcı yıldız yağmurlarına olanak tanıyor. Akıcı bir şekilde çerçevenin köşelerine kadar kademelendirilen bokeh harikulade doğal görünüyor.

Hızlı, doğru ve sessiz otomatik odaklamanın sağlanmasına yardımcı olmak için, NIKKOR Z 24-70mm f / 2.8 S, Nikon’un yeni Çoklu Odaklama Sistemi ile güçlü bir motoru (STM) birleştiriyor. Bu sistem, iki odak grubunu aynı anda hareket ettirmek için iki aktüatör kullanıyor ve yakın çekim de dahil olmak üzere hemen hemen her mesafeden objektifin hızlı bir şekilde kritik fokus elde etmesini sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Profesyonelleri hedef alan lensin satış fiyatı ne kadar?

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S objektif kısa bir süre içerisinde yaklaşık 2.300 dolardan satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Nikon Z7’nin resmi tanıtım videosu