reklamı kapat

POPÜLER

Thor

Guardians of the Galaxy yıldızının Thor desteği

Guardians of the Galaxy 3 filminde Thor karakterini görme ihtimalimiz var mı, hala bilmiyoruz ancak serinin yıldızlarından biri bu fikre fazlasıyla sıcak bakıyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame filmini finalinde Thor, Guardians of the Galaxy ekibiyle birlikte uzaya açıldı. Gamora’nın nerede olduğunu bilmesek de, bu ekibi yeni maceraların beklediğini tahmin etmek zor değil. Bu son sahne sebebiyle Marvel hayranları Guardians of the Galaxy 3 filminde Thor’un da yer alacağını düşünüyor. Marvel stüdyoları bu söylenti hakkındaki sessizliğini koruyor ancak Drax karakterine hayat veren Dave Bautista bu fikre çok sıcak bakıyor.

Guardians of the Galaxy ve Thor

“Thor’un ekibe katılması harika olur. Eğer Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’i hep birlikte çekebiliyorsak, bunu da yapabiliriz. Hiçbir problem de yaşamadık. Üstelik izlemesi çok keyifliydi. Her şey en üstten başlıyor. Kararlar üst seviyedeki isimler tarafından veriliyor. Marvel stüdyoları çalışma ortamını ve oluşacak havayı belirliyor. Birini işe alırken her türlü ihtimali göz önünde bulunduruyorlar. Bu yüzden Hollywood’un ünlü isimlerinin bir araya geldiğini ve güzel bir ortamda birlikte çalıştığını götmek harikaydı. Kimsenin egosu konuşmuyordu. Egoların savaşı yaşanmıyordu. Varsa da ben şahit olmadım. Chris Hemsworth de şahane bir insan. Keyifli zaman geçirmeyi seven bir Avustralyalı. Tam da ondan bekleyeceğiniz şekilde davranıyor. Çok komik, neşeli, keyifli, sosyal. Bence tüm bu sebeplerden Guardians of the Galaxy ekibine mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Thor’un resmen Guardians of the Galaxy ekibine katılması ve onlarla birlikte maceradan maceraya koşması nasıl olurdu merak ediyoruz. Umarız James Gunn bu fırsatı değerlendirmek ister.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı