reklamı kapat

POPÜLER

thor

Marvel yıldızı Chris Hemsworth’ün Thor isteği

Avengers Endgame ile birlikte Marvel Sinematik Evreni’nde yeni bir dönemin başlamasına şahit olduk. Buna rağmen Chris Hemsworth gelecekte Thor karakterine hayat vermeye devam etmek istiyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’de alıştığımızdan çok daha farklı bir Thor’la karşılaştık Sevdiklerini kaybetmesinin ve Asgard’ı kurtaramamasının ardından dünyada yeni bir hayata başlayan kahramanımız sıkıntılarını yemek yiyecek ve içerek dağıtmaya çalıştı. Bu da onun alıştığımız fit görüntüsünden uzaklaşmasına neden oldu. Fakat bu aynı zamanda karaktere farklı bir boyut kattı. Filmin sonunda Thor’u Guardians of the Galaxy ekibiyle uzaya açılırken gördük. Onun maceralarını izlemeye devam edecek miyiz, bilmiyoruz. Fakat Chris Hemsworth de en az bizim kadar istekli görünüyor. Sevilen oyuncu karakterine dair istekli halini şu sözlerle ifade etti.

Yeni Thor maceraları

“Dürüst olmam gerekirse Thor’la yola devam etmek istiyorum ancak karakterle ilgili planları da bilmiyorum. Avengers Endgame sonrasında alıştığımız Thor’dan daha farklı bir karakter ortaya çıkarttığımızı düşünüyorum. Onun bundan sonra ne yapacağını görmek için heyecanlıyım. Fakat eğer bu maceranın sonuna gelmişsek enerjimi farklı karakterlerde harcayacağım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Thor ‘un Marvel Sinematik Evreni’ndeki maceralarına Asgardians of the Galaxy şeklinde devam etmesi şu an fazlasıyla mümkün görünüyor. Elbette bu karar Marvel stüdyolarına ve James Gunn’a bağlı. Fakat süper kahraman sevenlerin bu fikre sıcak baktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.