reklamı kapat

POPÜLER

thor

Avengers Infinity War yazarlarının Thor paniği

Avengers Infinity War filminde seyrettiğimiz Thor çok daha farklı olabilirdi. En azından filmin senaristlerinin açıklaması kahramanın hikayesinin sonradan değiştirildiğini ortaya koyuyor.

Avengers Infinity War filmindeki Thor problemi

Bildiğiniz gibi Thor, Avengers Infinity War’un en önemli karakterlerinden biriydi. Guardians of the Galaxy ekibiyle tanışıp onlarla birlikte Thanos’a karşı mücadele veriyordu. Hatta Rocket Raccoon ve Groot ile birlikte Stormbreaker macerasına atılıyordu. Fakat Thor’un orijinal Avengers Infinity War hikayesinin çok farklı olduğu ortaya çıktı. Filmin senaristleri Christopher Markus ve Stephen McFeely Comic Book‘a konuştu. Hazırladıkları ilk versiyonun hiç beğenilmediğini itiraf ettiler. İkili bu senaryonun en büyük kusurunun Thor cephesinde olduğunu ifade etti. Thor’un hikayesinin beklentilerin altında kaldığını, maceraya odaklanmak isterken hikayeden koptuklarını söylediler. Burbank’tan Atlanta’ya döndüklerinde Christopher Markus ve Stephen McFeely panik halinde olduklarını ifade ediyor. Ardından Thor’un hikayesini yeniden ele alma kararı alıyorlar. Böylece onun Rocket Raccoon ve Groot ile olan maceraları yeniden yazılıyor ve ortaya beyaz perdede izlediğimiz versiyon çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıklamalardan anlıyoruz ki özellikle Thor’un sahnelerindeki problemler Christopher Markus ve Stephen McFeely’ın panik olmasına sebep olmuş. Fakat ikilinin yeniden yazdığı versiyonda problemler çözülüyor. Ortaya Marvel hayranlarının gerçekten beğendiği bir Thor tasviri çıkıyor. Finalde onun Wakanda‘ya gelişi ise asla unutulmayacak sahneler arasında yerini aldı bile.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı