reklamı kapat

POPÜLER

Thor

Avengers Infinity War’daki alternatif Thor kostümleri ortaya çıktı

Avengers Infinity War’un önemli figürlerinden birine dönüşen Thor karşımıza bambaşka bir şekilde çıkabilirdi. Bu durum ortaya çıkan konsept tasarımlarla ortaya çıktı.

Thor kararı

Kısaca hatırlatmak gerekirse Thor uzun süre boyunca aynı tarzla izleyici karşısına çıktı. Uzun sarı saçları, değişmeyen kostümü ve Mjölnir vazgeçilmezleriydi. Ragnarok filmiyle birlikte radikal değişimlere sahip olduk. Hela ile karşı karşıya gelip Mjölnir’i kaybetti. Saçları kısaldı ve tek gözünü kaybederek babası Odin‘e benzedi. Pelerinini ise bir kenara bıraktı. Böylece Thor’un yeniden doğuşu başlamış oldu.

Joe ve Anthony Russo‘nun Avengers Infinity War çalışmaları devam ederken Thor’un yeni tarzı için de çaba harcanıyordu. Ortaya çıkan konsept tasarımlara baktığımızda alıştığımızdan çok farklı kostümler görüyoruz. Bunların çoğunda kırmızı pelerin bir kenara atılmış durumda. Tasarımların hepsinde Thor’un göz bandı taktığını görüyoruz. En dikkat çekici nokta ise detaylarda gizli. Thor’un tasarımlarında teknolojik bir silahla görülüyor. Bu siyah omzuna asılı durumda. Diğerlerinde ise Mjölnir’in yerini Stormbreaker alıyor. Buradan anlaşılıyor ki Thor için farklı silahlar da değerlendirilmiş ve Stormbreaker‘da karar kılınmış. O dönemde hazırlanan ve kullanılmayan konsept tasarımları haberimizin içinde yer alan galeride görebilir ve detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları