reklamı kapat

POPÜLER

thor

Avengers Infinity War’da gözsüz Thor nasıl görünecekti?

Avengers Infinity War filminde Thor mekanik bir göz kullanmasa, nasıl görünecekti? Marvel stüdyolarının o dönemki farklı tasarımları gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi Thor, Ragnarok filminde büyük bir değişim yaşadı. Hem sevdiği herkesi kaybetti, hem de daha güçlü bir karakter olarak karşımıza çıktı. Aynı zamanda imaj değişikliği de geçirdi. Kısalan saçlarına kaybettiği gözü eklenince karakterin şaşırtıcı bir değişim yaşadığını söyleyebiliriz. Daha önce Marvel stüdyolarından Wesley Burt‘ün açıklamasıyla Avengers Infinity War’daki Thor planlarının farklı olduğunu öğrenmiştik. Burt, “Avengers Infinity War senaryosunun bu aşamasında Thor’un mekanik gözüne dair herhangi bir plan yoktu. Bu yüzden onun görünüşünü tasarlarken göz bandı veya koyu renkli güneş gözlükleri kullanıyorduk.” sözlerini sarf etmişti.

Farklı Thor tasarımları

Aradan geçen zamanın ardından Thor için yapılan farklı tasarımlar ortaya çıktı. O dönemde Marvel stüdyolarının iki farklı tasarım yaptığını görüyoruz. İlkinde Thor tıpkı Avengers Endgame‘deki gibi görünüyor. Tek farkı ise gözündeki bant oluyor. Diğer tasarımda ise göz bandıyla birlikte Thor’u klasik kostümünün biraz değişmiş bir versiyonunu giyerken görüyoruz. Ancak tasarım Thor’un çok daha olgun bir havaya sahip olduğunu gözler önüne seriyor.

Açıkçası Thor’un Avengers Infinity War’da Rocket Raccoon’dan aldığı mekanik göz olmadan çok daha karizmatik göründüğünü düşünüyoruz. Bu büyük yara ona farklı bir olgunluk katıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı