reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’da sağ kalmayı başaran Thor Ragnarok karakteri

Avengers Infinity War filminin çok konuşulan finalinin ardından filmde görmediğimiz kahramanların akıbetinin ne olduğu fazlasıyla merak ediliyordu. Sonunda adı sık sık gündeme gelen karakterlerden birinin daha hayatta olduğu açıklandı.

Thor Ragnarok, Avengers Infinity War filminden sonra Marvel Sinematik Evreni‘nin en riskli işlerinden biriydi. Serinin üçüncü filminin kamera arkasına geçen Taika Waititi hem bambaşka bir tarz benimsedi, hem de pek çok yeni karakteri izleyicilere tanıttı. Bunlardan biri de Tessa Thompson’un hayat verdiği Valkyrie olmuştu. Bu kadın kahramanın ele alınış biçimi ve farklı tarzı fazlasıyla beğenildi. Çok sevilmesine rağmen onu Avengers Infinity War filminde göremedik. Hatta hayatta olup olmadığını bile bilmiyorduk. Bu konuyu açıklığa kavuşturan Tessa Thompson‘un kendisi oldu. Hayranlarından biri ona yaşananların ardından karakterinin ölüp ölmediğini sordu. Thompson da şu sözlerle yanıt verdi: “Hayır. Valkyrie hala tek parça ve savaşmaya hazır durumda.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce aynı soru Avengers Infinity War’un yönetmenlerine sorulmuştu. Joe ve Anthony Russo ise yanıtın spoiler olacağını düşündükleri için cevap vermemeyi tercih etmişti. Tessa Thompson’un hayranına verdiği yanıtla birlikte onun Avengers 4’te geri döneceği de kesinlik kazanmış oldu. Zaten kendisinin Avengers 4′ün yeniden çekimlerine de dahil olduğu iddia ediliyor. Bu söylentilerin doğru olma ihtimali de artmış oldu.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları