reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War yönetmeninden sevindiren açıklama

Avengers Infinity War‘da 60’a yakın süper kahramanı bir arada görsek de bu maceradan eksik kalan, üstelik neden ortalıkta olmadığını bilmediğimiz pek çok karakter bulunuyordu. Bunlardan biri hakkında yüreklere su serpen sözler Joe Russo‘dan geldi.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Infinity War filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Aslına bakarsanız Avengers Infinity War, Thor Ragnarok’un bıraktığı noktadan başladı diyebiliriz. Kahramanlarımız Thanos’la karşı karşıya geldi. Bu sahnelerde Thor, Loki, Hulk ve Heimdall‘ı aktif olarak gördük. Fakat Tessa Thompson‘ın hayat verdiği Valkyrie gemide olmasına rağmen ortalıkta görünmedi. Thanos ve Black Order’ın geminin yarısını öldürdüğünü bildiğimizden herkes onun ekran dışında hayatını kaybettiğini düşünmeye başlamıştı. Güçlü bir kadın karakter olmasıyla fazlasıyla sevilen Valkyrie‘nin ölme ihtimali herkesi üzmüştü. Ancak filmin yönetmenlerinden Joe Russo çok detaya girmese de bu konuya açıklık getirdi. Kendisine yöneltilen soru üzerine Valkyrie’nin öldürülmediğini kabul etti. Nasıl hayatta kaldığı veya neden Thanos‘a karşı mücadele vermediğini bilmiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tek bildiğimiz bu açıklama Tessa Thompson’ın gelecek Marvel filmlerinde karşımıza çıkabileceği anlamına geliyor! Kim bilir, belki Valkyrie’yi Avengers 4’te görürüz. Elbette şimdiden kesin bir şey söylemek mümkün değil.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı