reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Star Wars ekibinden Avengers Infinity War’a kutlama mesajı

Marvel’ın onuncu senesinde izleyici karşısına çıkarttığı Avengers Infinity War‘un çok hızlı bir başlangıç yaptığını ve Amerika’daki açılış hafta sonu rekorunu kırdığını sizlere duyurmuştuk. Zirveden indirilen Star Wars ekibi ise bu duruma sessiz kalmadı. Marvel’ı oldukça anlamlı bir görselle kutlamayı tercih etti.

Bilmeyenler için kısaca hatırlatmak gerekirse gişe rakamlarını yakından gözlemleyen Box Office Mojo‘nun verilerine göre Avengers Infinity War ilk üç gününde rekora koştu. Sadece Amerika’da 257 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Bu başarısı sayesinde Star Wars The Force Awakens’in açılış rekorunu ele geçirmiş oldu. Yeni seriyi başlatan The Force Awakens ilk hafta sonunda 248 milyon dolar kazandırmıştı. Marvel’ın elinden çıkan Avengers Infinity War’un zirveye yerleşmesi ise uzun sürmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu büyük başarı medyanın gündemine otururken Lucasfilm de gelişmelere sessiz kalmadı. Serinin sosyal medya hesaplarında oldukça anlamlı bir kutlam mesajı paylaşıldı. Bu basit çalışmada Rey‘in elindeki ışın kılıcını Avengers ekibinden Iron Man‘e uzattığını görüyoruz. Böylece bayrak Marvel’a devredilmiş oluyor. Görseldeki sözler de oldukça dikkat çekici: “Çok çok uzak bir galaksiden evrenin en güçlü kahramanlarına: Tarihteki en iyi açılış için tebrik ederiz. – Kathleen Kennedy ve Lucasfilm’deki herkes adına” 

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı