reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filminden çıkartılan Thor ve Valkyrie sahnesi

Avengers Endgame filmine dair spoiler yasağının kaldırılmasıyla birlikte yeni detaylar ortaya çıkıyor. Yönetmenlerin açıkladığı son detay ise Thor ve Valkyrie karakteriyle alakalı çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Son olarak Avengers Endgame ile izleyici karşısına çıkan Thor, karakterin hayranları tarafından pek beğenilmedi. Ragnarok ve Avengers Infinity War’da yaşadığı karakter gelişminin çöpe gittiğini ve olduğundan daha güçsüz gösterildiğini düşünenler oldu. Fakat bu hikaye akışı sayesinde Thor artık Asgard’ın kralı değil. Bu görevi final sahnesinde Valkyrie‘ye devretti. Fakat bu sahnenin normalde biraz daha farkı bir şekilde yaşanacağı ortaya çıktı.

Değişen Avengers Endgame sahnesi

“O sahne asılda biraz daha komik olacaktı. Thor bir yandan hoşçakal deyip bir yandan Asgard’ı Valkyrie’ye emanet ediyor. Bu oldukça duygusal bir an. Biz de bu duygusallığı biraz hafifletmek istemiştik. Araya bir şeyler daha sıkıştırabileceğimizi düşünmüştük. Asgard’ı Valkyrie’ye teslim etmesinin ardından Valkyrie elini onun omzuna koyuyor. Bunu fark eden Thor onun hareketini yanlış anlayıp Valkyrie’yi öpmek üzere eğilmeye başlıyordu. Bunu fark eden Valkyrie de ‘ne yapıyorsun?’ diye soruyordu. O da dokunuşundan böyle bir mesaj çıkarttığını söylüyordu. Valkyrie de ‘bu sadece bir veda dokunuşuydu’ diyordu. İkilinin arasındaki bu sahne oldukça eğlenceli olmuştu fakat kesmenin daha doğru olacağını fark ettik.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Avengers Endgame filminde yaşanan onca olayın ardından Thor ve Valkyrie yakınlaşmasına da, bunu komediye çevirmeye de gerek yok. Bu sebeple Russo kardeşlerin doğru kararı aldığını düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı