reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filminde yer almayan tüm anlar [Spoiler var]

Daha Avengers Endgame vizyona girmeden önce fragmanda gördüğümüz bazı sahnelerin filmde yer almayacağını öğrenmiştik. Filmi izledikten sonra bu aldatmacanın sandığımızdan daha büyük olduğu ortaya çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Tony Stark farkı

Fragmanda Tony Stark çok daha sağlıklı görünüyor ancak filmin başlangıcında durumun hiç de öyle olmadığını, gerçek durumunun izleyicilerden gizlendiğini görüyoruz.

Eksik Thor sahnesi

Bu karenin büyük ihtimalle Avengers Infinity War için çekildiği ve Avengers Endgame fragmanında Thor’un asıl durumunu gizlemek için kullanıldığı tahmin ediliyor.

Black Widow’un saçı

Black Widow’un saçı filmdeli sahnede burada görüldüğünden tamamen farklı. Bu aldatmacanın amacı ise zaman atlamasını izleyicilerden gizlemek.

Iron Man ve Captain America sahnesi

Bu sahne Avengers Endgame filminde yer alsa da, Captain America 2012’de giydiği kostümün biraz daha modern versiyonuyla karşımıza çıkıyor. Bu detay fragmanlarda özenle gizlenmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bruce Banner’ın yası

Bruce Banner’ın yas tuttuğu bu anlar yine filmin son versiyonunda yer almıyor. Sadece fragmanlarda kullanılmak için çekilmiş gibi görünüyor.

Black Widow’un antremanı

Natasha Romanoff’un Thanos’la mücadeleye hazırlandığı bu sahne de yine fragmanlara özel çekilmiş gibi duruyor.

Captain America’nın yası

Fragmanlarda sık sık gördüğümüz bu sahne de dijital olarak değiştirilmiş, fondaki Iron Man kaldırılarak sahnenin asıl amacı gizlenmiş diyebiliriz.

Mjolnir sürprizi

Bu sahnede Thor’un çekici Mjolnir’in de yer aldığı dijital oynamalarla gizleniyor. Böylece sürpriz filme kalıyor.

Captain America’nın kalkanı

Sahnenin asıl versiyonunda Captain America’nın kalkanı kırılıyor fakat fragman bu gerçeği de saklamayı başarıyor.

Nebula’nın mücadelesi

Fragmanda Nebula’nın mücadele verdiği bu anlar filmde biraz daha farklı bir şekilde yer alıyor. Arka planın değişmesine şahit oluyoruz.

Hulk ve Thor’un eksikliği

Fragmanlar sürprizi bozmamak adına bu sahnede Thor ve Hulk’ın da yer aldığını özellikle göstermiyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı