reklamı kapat

POPÜLER

Thor Ragnarok

Avengers Endgame yıldızlarından Thor Ragnarok itirafı

Son olarak Avengers Endgame’de izlediğimiz Tessa Thompson ve Chris Hemsworth Thor Ragnarok filmiyle ilgili enteresan bir itirafta bulundu.

Bildiğiniz gibi Ragnarok, Marvel Sinematik Evreni’nin en farklı işlerinden biri oldu. Bazı izleyiciler tarafından çok eleştirilse de kendini ciddiye almayan havası ve Thor’a farklı bakış açısı katmasıyla karakteri daha enteresan hale getirdi. Marvel’ın en güçlülerinden biri olan Thor için yeni bir başlangıç sundu. Hatta Ragnarok’un etkisi Avengers Endgame filminde bile hissediliyordu. Filmin yıldızları Tessa Thompson ve Chris Hemsworth yakında Men in Black International ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. CinemaBlend‘e konuşan ikili Ragnarok’ta Thor ve Valkyrie’nin öpüşme sahnesini çektiklerini fakat bu sahnenin filmde kullanılmadığını açıkladı.

Chris Hemsworth: Thor Ragnarok’ta öpüşme sahnemiz oldu.
Tessa Thompson: Aslında kocaman bir sekans çektik.
Chris: Fakat bu sahne iç yayınlanmayabilir.
Tessa: Evet, muhtemelen DVD’lerdeki ekstranın ekstrası olarak filan görülebilir.
Chris: Filmde kullanılmadı yani.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor Ragnarok’tan sonra Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’de yaşananları düşününce bu öpüşme sahnesinin filmden çıkartılması doğru bir karar olmuş gibi görünüyor. Hikayeye dahil edilen her kadın karakterin erkek karakterle bir şeyler yaşamasına gerek yok. Valkyrie’nin Thor Ragnarok boyunca tavrını düşündüğümüzde sahnenin çok anlamsız kaçma ihtimali yüksek görünüyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı