reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer 4. sezon

Sonunda asıl fragman geldi! Lucifer 4. sezon tanıtımı [Video]

Netflix’e transfer olan Lucifer sonunda asıl fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Gördüklerimiz sayesinde anlıyoruz ki Lucifer 4. sezon bölümleriyle bizleri şaşırtmayı başaracak.

Amerika’da Fox kanalında izleyici karşısına çıkan Lucifer üç sezonluk macerasının ardından iptal edilmişti. Hayranlarının verdiği büyük mücadelenin ardından Netflix, Lucifer’a devam edeceklerini resmen duyurmuştu. O zamandan bu yana diziye dair birkaç gelişme yaşandı. Ekip önce hayranlara teşekkür eden bir video paylaştı. Ardından kısa bir süre önce dördüncü sezonun ne zaman izleyici karşısına çıkacağı belli oldu. Fakat bu kadar zamandır yeni bölümlere dair tek bir görüntü görme fırsatımız olmamıştı. Paylaşılan görüntülerin tanıtım amacıyla çekildiği belli oluyordu. Sonunda Lucifer gerçek bir fragmanla karşımıza çıkıyor.

Paylaşılan fragmanda üçüncü sezon finalinin etkisi hissediliyor. Dedektif Chloe Decker finalde Lucifer’ın şeytan yüzünü görmüş ve hikaye burada ara vermişti. Dördüncü sezonun temeli Chloe’nin bu gerçeği kabullenmesi üzerine kurulacak gibi duruyor. Gördüklerinden çok etkilenen Chloe, Lucifer ile arasına mesafe koyup kafasını toparlamaya çalışıyor. Bu sırada Havva‘nın ortaya çıkması işleri karıştırıyor. Lucifer ilk aşkının karşısına çıkmasıyla birlikte afallıyor. Her şeyden önemlisi Havva’nın dönüşünün arkasında farklı bir neden var gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Rachael Harris gibi isimlerin rol aldığu Lucifer 3. sezon bölümleriyle 8 Mayıs‘ta Netflix’te olacak. Yeni sezon için paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.