reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 4. sezon

Beklediğimizden de yakın! Lucifer 4. sezon yayın tarihi ve kısa fragmanı [İzle]

Orijinal Netflix dizisi olarak ilk bölümünü yayınlamaya hazırlanan Lucifer 4. sezon tarihini kısa bir fragmanla müjdeliyor. Dizi çok yakında yayında.

İlk üç sezonunu Fox çatısı altında tamamladıktan sonra Fox’un Lucifer 4. sezon bölümlerini iptal etmesiyle beraber hayranların yardımına Netflix koşmuş ve diziyi satın alarak platforma dahil etmişti. Haziran 2018’de müjdelenen bu haber sonrası yeni sezonla ilgili detaylar konusunda Netflix biraz ketum davranmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise platform Lucifer 4. sezon için ilk tanıtımı yayınlamış ve Havva karakterinin diziye dahil olduğunu duyurmuştu. Hala çekimi devam ediyormuş gibi bir hava verilen dizi içinse çıkış tarihi açıklanmamıştı. Yayınlanan yeni kısa fragman ise diziyle ilgili hiç detay vermiyor ancak çıkış tarihini müjdeliyor. Lucifer, beklediğimizden de erken yayına girmeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

8 Mayıs’ta Netflix’te

Yeni tanıtımda dizinin dördüncü sezon tüm bölümlerinin 8 Mayıs‘ta platformdaki yerini alacağı müjdelendi. Yeni sezonda ilk günahkar Havva evrene dahil olurken karakterin amacı intikam mı yoksa tamamen bambaşka bir motivasyona mı sahip her beraber öğreneceğiz. Dördüncü sezonun 10 bölümden oluşacağını da ekleyelim. Bu sezon Tom Ellis ve Lauren German‘a Havva rolündeki Inbar Lavi eşlik edecek. Ellis ise geçmişte dördüncü sezonun “şüphesiz en güçlü sezon” olduğunu belirtmiş ve hayranların beklentilerini artırmıştı. Dizinin yayınlanan kısa fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Dizinin ilk üç sezonuna buradan ulaşabilirsiniz.