reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 4. sezon

Netflix, Lucifer 4. sezon ile ilgili ilk tanıtımı paylaştı [Video]

3. sezondan sonra iptal edilmesinin ardından Netflix tarafından kurtarılan Lucifer 4. sezon için ilk tanıtım nihayet paylaşıldı.

Fox’un favori dizilerinden biri olan Lucifer, 3. sezonunun ardından iptal edilmesiyle beraber hayranlar Netflix hesaplarını istek yağmuruna tutmuştu. Netflix’in Lucifer 4. sezon bölümlerini çekeceğini açıklamasıyla beraber ise diziden bir süre haber alamaz olduk. Yeni sezonla ilgili merakımız giderek artarken, Netflix’in Amerika hesabı dizi için ilk tanıtımı paylaştı. Tarih konusunda ne yazık ki hala açıklama yapmayan Lucifer 4. sezon tanıtımı Chloe Decker rolündeki Lauren German ve ekibe yeni katılan Inbar Lavi ile yapılıyor. Lavi dizide Havva rolünde yer alacağını müjdeliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayranlara teşekkür

Yeni bölümlerin Netflix’e gelmesinden ne kadar memnun olduğunu belirten ikiliye ise elbette dizinin başrolü Tom Ellis katılıyor. Netflix’te ne kadar evinde hissettiğinden bahseden Ellis, hayranlara bir kez daha teşekkür ediyor. Ellis yeni sezonla ilgili ona en sık sorulan sorulardan birini yanıtlamayı da ihmal etmiyor. “İnsanlar bana sosyal medyadan sık sık ‘Dizi Netflix’e geçtiği için değişim geçirecek mi?’ diye soruyordu. Buna cevabım hayır. Pek sayılmaz.” diyen Ellis bu sezon kendisinin daha cüretkar sahneleri olacağını da eklemeden geçmiyor. Çekimlerin de devam ettiğini ima eden bu tanıtım sonrası hayranlar ise yayın tarihi sorgularına başlamış durumda. Ancak Netflix’in bunu hemen açıklamaya pek niyeti yok gibi. Şimdilik ne yazık ki yeni sezon için biraz daha sabretmemiz gerekiyor. Hazırlanan tanıtım videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.