reklamı kapat

POPÜLER

Samsung_Galaxy_Fold

Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Fold çalışırken görüntülendi [Video]

Samsung’un önümüzdeki günlerde piyasaya sunmaya hazırladığı Samsung Galaxy Fold çalışırken görüntülendi.

Merakla beklenen katlanabilir ekranlı telefonun yeni bir videosu bir kullanıcı tarafından kaydedildi. Paylaşılan videoya bakıldığında telefonun yetenekleri gözler önüne seriliyor. Katlanabilir yapısıyla dikkat çeken telefonun AT&T sürümü olduğunu söyleyelim. Video, Galaxy Fold’un kamera ve hoparlör performansının yanı sıra küçük ekranına da vurgu yapıyor. Galaxy Fold’un çalışırkenki videosuna buraya tıklayrak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Fold ne gibi özelliklere destek veriyor?

Galaxy Fold’da 7.3 inç QXGA+ Dinamik AMOLED (4.2:3) (İç ekran) ve 4.6 inç HD+ Super AMOLED (21:9) (Dış / kapak ekran) olmak üzere iki adet ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, tam 12 GB RAM ile geliyor. Dahili hafızası 512 GB olan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsemiyor.

Bunun yerine parmak izi sensörü güç tuşunda olan telefon, arkasında 16 MP F2.2 ultra geniş açı + 12 MP (2PD) F1.5/F2.4 OIS geniş açı + 12 MP F2.4 OIS telefoto olmak üzere üç adet kamera yer alıyor. Modelin içerisinde ise 10 MP (2PD) F2.2 geniş açı + 8 MP F1.9 derinlik kamerası bulunuyor. Modelin kapağında ise 10 MP (2PD) F2.2 kamerası bizleri karşılıyor.

4.380 mAh pil üzerine kurulan telefonda, normal ve ters kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak yer alıyor. Galaxy Fold’un yurt dışı fiyatı ise 1.980 dolar. Galaxy Fold’un Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı henüz bilinmese de telefonun nisan veya en geç mayıs ayında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Konu hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlgili Video