reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 4. sezon

Netflix güncellemesi; Lucifer 4. sezon bekleyenlere müjde!

Netflix izleyicilerinin heyecanla beklediği an geldi! Akşam plan yapmayın, çünkü Lucifer 4. sezon yayında.

Fox’un iptali ardından Netflix tarafından kurtarılan Lucifer 4. sezon için hayranlar uzun zamandır bekliyordu. Netflix’in mayıs ayı ajandasındaki en heyecan verici yapımlardan olan Lucifer’ın yeni sezonu 10 bölümüyle platformdaki yerini aldı. İşlerin hiç olmadığı kadar karıştığı bu sezon, Netflix’in diziyi satın aldıktan sonra yayınladığı ilk sezon olacak. Bu da beraberinde nasıl değişimler geleceğini merak ettiriyor. Ancak geçmişte Tom Ellis yaptığı açıklamalarla 4. sezonun bu zamana kadarki en iyi sezonlardan biri olacağını belirtmiş ve hayranlara güven vermişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Standart Netflix bölüm sayısına dönüş…

Bu sezon karakterlerimiz için de işler hiç olmadığı kadar karışıyor. İlk günahkar Havva, hikayeye dahil oluyor. Motivasyonunu hayli merak ettiğimiz yeni karakter Lucifer’ın kendini “olduğu gibi” gösterme konusunda da cesaretlendirecek gibi görünüyor. Lucifer’ın Chloe ile arasındaki ilişkideki garip tansiyon artarken, Havva’nın hikayeye dahil olması ilginç bir faktör olacak. Hikaye de tabii yepyeni bir dinamizm kazanıyor.

Bu sezon hayranların en çok üzüleceği detay ise şüphesiz bölüm sayısı. Her ne kadar ilk sezonu 13 bölümle başlatsa da Lucifer’ın ikinci sezonu 18, üçüncü sezonu ise tam 26 bölüm yayınlamıştı. Netflix’in standartlarında 10 bölüm gayet normalken, çok bölümlü sezonlara alışan hayranlar için dördüncü sezon adeta çerez gibi gelecektir. Bir gecede bitmesi çok muhtemel sezonu bu yüzden zamana yayarak izlemek isteyebilirsiniz. Dizinin 4. sezonunu Netflix sayfasından izleyebilirsiniz.

İlgili video

4. sezon fragmanı