reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen ID.

Artık daha belirgin; yeni detaylarıyla elektrikli Volkswagen ID. hatcback [Galeri]

08 Mayıs 2019

Test süreci devam eden Volkswagen ID. hatcback cephesinden gelen yeni fotoğraflar, otomobilin daha hazır bir çizgide olduğunu gösteriyor.

Volkswagen ürün gamının yapacağı elektrikli otomobil atağını 2020 itibarıyla asfalt üzerinde görmeyi bekliyoruz. Son 2 yıllık süreçte ardı arkası kesilmeyen konsept tanıtımlarıyla ikonik van modelinden SUV‘ye kadar pek çok gelecek model vizyonunu görme şansına erişti. ID. ailesi üzerinden şekillenecek olan ve ilk üyesini hatcback versiyonuyla göreceğimiz olan bu dönüşümde artık çok daha ciddi günlerde bizleri bekliyor. Halihazırda ön sipariş sürecinde olan ve testleri devam eden Volkswagen ID. hatcback, prototipten seri üretim formuna geçişiyle ilgili yeni detaylar içerden fotoğraflarıyla nihayet karşımızda. Tanıtımı gerçekleştirilen ilk versiyona oranla çok daha hazır görünen aracın teknik detaylarıyla ilgiliyse büyük değişim beklemiyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen ID için adım adım sona doğru

Elektrikli otomobil ailesiyle birlikte günümüz Volkswagen tasarımının dışarısına çıkacağımızı da biliyoruz. ID. hatcback’in konseptten başlayan yalınlaştırma sürecinin bu adımında bizleri yine yoğun bir kamuflaj karşılıyor. Araçla ilgili seri üretime taşınması artık net diyebileceğimiz noktalarıysa ışıklandırma grupları ve ızgarası. Bununla birlikte aracın genel karakterinde köşeli hatlardan kaçınıldığını da görebiliyoruz. Volkswagen ID. hatcback satın alınabilir haliyle üç farklı batarya paketini kullanıcılarla buluşturacak. Giriş seviyesinde 330 kilometre menzil vadedecek olan otomobilin en tepesinde ise 550 kilometreye olana tanıyan 111 kWh’lık batarya paketi yer alıyor. Fiyat performans bakımından daha çok tercih edileceğini düşündüğümüz orta pakette ise 450 kilometrelik menzil değeri karşımıza çıkacak.

İlginizi çekebilir

Mercedes EQC üretimi başladı