reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filminden sonra mutlaka izlemesi gereken Captain America sahnesi [İzle]

Avengers Endgame filmi hayranlara nihayet bekledikleri finali getirdi. Vizyona giren filmden sonra izlemek isteyebileceğiniz bir video bulunuyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers Endgame‘in vizyondaki macerasının başlamasıyla beraber biz de soluğu sinemada aldık. Oldukça karmaşık duyguları aynı anda yaşatan film, Marvel’ın adeta 11 yıla attığı kocaman bir imza olurken aynı zamanda anıları da canlandırdı. 3 saatin su gibi aktığı filmin en önemli anlarından biri ise Captain America: The Winter Soldier filmine göndermeydi. Geçmişteki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi taşları toplamak için zaman yolculuğu yapmasını beklediğimiz karakterlerimiz gerçekten de zamanda yolculuk yaparak taşları toplamak için “eski olayları” ziyarete gittiler. Winter Soldier filminin ikonik asansör sahnesi ve sonrasında gelişenler ise bu filmde çizgi roman göndermesiyle de yerini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Döngüye giren sistem

Geçmişe döndüklerinde karakterlerimizin en büyük avantajı deneyimleri ve edindikleri bilgilerdi elbette. Captain America da asansör sahnesini bu sayede “barışçıl” bir şekilde çözerken işler elbette bir noktada sarpa sardı. İşte tam o anda kendini geçmişteki kendisiyle yüz yüze bulan Captain America’nın finali ise pek de farklı olmadı. 2014’teki filmde tek başına yüksekten düşen kahramanımız Endgame’de bu kez geçmişteki kendisiyle beraber yere çakıldı. Sahnenin 2014’teki orijinal versiyonunu haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.