reklamı kapat

POPÜLER

Captain America

Avengers Endgame’de Captain America’nın Hail Hydra sahnesi [İzle]

Avengers Endgame filminde Captain America geçmişe gidiyor ve zihin taşını ele geçirmek için Hail Hydra taktiğini kullanıyordu. Bu anlar sonunda internet dünyasındaki yerini aldı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in bizlere hazırladığı pek çok sürpriz bulunuyordu. Bunların pek çoğunun temelinde de kahramanlarımızın zaman yolculuğu yapmanın mümkün olduğunu keşfetmesi yatıyordu. Avengers ekibi geçmişe dönüp sonsuzluk taşlarını toplamaya karar verdiğinde 2012 senesinde New York’ta aynı anda üç sonsuzluk taşının bir arada olduğunu fark ediyordu. Bu sebeple Captain America, Iron Man ve Hulk aynı yıla gidip farklı taşların peşine düşüyordu. Captain America da Loki’nin silahında gizlenen zihin taşını ele geçirmek üzere SHIELD ajanlarının peşine düştü. O dönemde daha SHIELD’ın içinde Hydra ajanlarının yer aldığı ortaya çıkmamıştı. Steve Rogers da bu bilgiyi oldukça başarılı bir şekilde kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şaşırtıcı Captain America taktiği

Sözde SHIELD ajanlarıyla aynı asansöre bilen Rogers, zihin taşını onların elinden almak için planını devreye soktu. Bakandan talimat aldığını ve silahı kendisinin teslim etmesinin istendiğini söyledi. Elbette Hydra ajanları bu yalanı başta inandırıcı bulmadı. Fakat Captain America’nin eğilip kulaklarına Hail Hydra demesiyle işler değişti. Böylece kahramanımız rahatlıkla silahı ele geçirdi ve geri dönmek üzere yola koyuldu. Elbette karşısına çıkacak zorluklar bundan ibaret değildi. Sonrasında bir de kendisinin geçmişteki haline karşı mücadele vermek durumunda kaldı. Bu efsanesi anlara buradan, Hail Hydra sahnesine ise haberimizin girişindeki videodan ulaşabilirsiniz.