reklamı kapat

POPÜLER

Venom Zehirli Öfke tom hardy

Tom Hardy’den kafaları karıştıran Venom Zehirli Öfke açıklaması

Spider-Man‘den bağımsız şekilde beyaz perdeye aktarılan Venom filminin vizyona girmesine çok az bir zaman kaldı. Fazlasıyla merak edilen filmin tanıtım çalışmaları başladı. Tom Hardy ise önce kafaları karıştıran bir açıklama yaptı. Hemen ardından durumu düzelten sözler sarf etti.

Bildiğiniz gibi Sony stüdyoları pek çok Spider-Man kahramanının sinema haklarına sahip. Bu karakterleri değerlendirmek adına solo projeler geliştiriyor. Bunlardan ilki Tom Hardy’nin rol aldığı Venom oldu. Marvel Sinematik Evreni‘nden bağımsız bu filmin nasıl olacağı fazlasıyla merak ediliyor. Tanıtm çalışmaları devam ederken Tom Hardy Comics Explained’e konuştu ve kafaları karıştırdı. Sevilen oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Filmden 30 ya da 40 dakika uzunluğunda çıkartılmış sahne bulunuyor. Venom’u kukla gösterisi, kara mizah dolu sahneler… Bunların tamamı çıkartıldı.”

Elbette senaryoda yer alan ve çekilen sahnelerin tamamı filmlerin beyaz perdeye yansıyan son versiyonunda yer almıyor. Ancak 40 dakika uzunluğunda kesilmiş sahne olması fazlasıyla can sıkıcı gibi görünüyordu. Bu da Venom‘un hayal kırıklığı yaratacak bir iş olduğuna dair söylentilerin güçlenmesine neden oldu. Hemen ardından aynı konu başka bir etkinlikte gündeme getirildi. Tom Hardy hemen açıklamalarının basına yansıyandan çok daha farklı olduğunu ifade etti. IGN’e konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Söylemek istediğim yanlış anlaşıldı. Bana sevdiğim ancak filmde yer almayan bir sahne olup olmadığı sorulmuştu. Ben de filmde yer verilmeyen pek çok sahne olduğunu söylemiştim. Fakat bunun nedeni sette doğaçlama yapacak çok fazla zamanım olmasıydı. Venom’u istediğim gibi şekillendirme özgürlüğüne sahiptim. Dürüst olmam gerekirse filmde yer verilmeyen anlarla birlikte elimizde 7 saatten fazla görüntü var. Maalesef 7 saatlik bir Venom filmi çıkartmamız mümkün değil.”

Görünen o ki Sony, Venom konusunda Tom Hardy’e güveniyor. En azından biz onun senaryodan uzaklaşıp doğaçlama yapmasına müsade edilmesini bu şekilde yorumluyoruz. Bakalım ortaya çıkan sonuç nasıl olacak?

Video