reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Sony Xperia L3

Sony Xperia L3 taslak tasarımıyla ortaya çıktı [Video]

Sony Xperia XA3‘ten sonra Sony Xperia L3 modeli de sızıntıların kurbanı oldu. Telefonun ortaya çıkan taslak görüntüleri tasarımı netleştirdi

Advertisement

Sony Xperia L3, 4 Ocak tarihinde tanıtılan Xperia L2 modelinin yerini almaya hazırlanıyor. Elde edilen CAD dosyasından taslak tasarımı hazırlanan model, kalın diyebileceğimiz çerçevelere sahip. Bu yüzden bünyesinde bir ekran çentiği yer almayan telefon, parmak izi sensörünü ise yan tarafında taşıyor. Arkasında çiftli kamera sistemi bulunan Sony Xperia L3, bünyesinden kaldırılmayan 3.5mm kulaklık girişiyle oldukça memnun ediyor. Bağlantı tarafında USB Type-C kullanan model, 5,7 inç 18:9 bir ekran üzerine kuruluyor. Bu açıdan uzun modeller arasında yerleşen telefon, yuvarlatılan köşeleriyle göze kötü görünmüyor. Hazırlanan taslakta parlak bir kasası bulunan model, ön yüzünde çiftli kamera taşıyabilir deniyor. Pazarda uzun süredir Oppo ve Xiaomi gibi isimlerin arkasında yer alan firma, yeni modelleriyle de bunu değiştirebilecek gibi görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony Xperia L3
Sony Xperia L3

Sony Xperia L3 modelinin yerini alacağı Xperia L2 hangi detaylara sahipti?

Sony Xperia L2, 5,2 inç ekranında 720P çözünürlük sunuyor. Parmak izi sensörünü arkada taşıyan giriş seviyesi model, Snapdragon 630 işlemci ve 4 GB RAM üzerine kuruluyor. Kutudan Android Nougat ile çıkan model, yüksek güce ihtiyaç duymayanlara hitap ediyor.