reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia L3

Sony Xperia L3 modelinin bütçe dostu satış fiyatı belli oldu

Geçtiğimiz haftalarda hazırlanan taslak tasarımıyla gündeme gelen Sony Xperia L3 modelinin merak edilen satış fiyatı belli oldu.

Sony Xperia L3, biliyorsunuz direkt olarak Xperia L2 modelinin yerini almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay elde edilen CAD dosyasından taslak tasarımı hazırlanan model, kalın diyebileceğimiz çerçevelere sahip. Bu yüzden bünyesinde bir ekran çentiği yer almayan telefon, sağlam bir kaynağa göre Avrupa’da 199 euro fiyat etiketiyle satılacak. Modelin abileri Xperia 10 (Eski adıyla XA3) ve Xperia 10 Plus (XA3 Plus) ise sırasıyla 349 euro ve 429 euro fiyat etiketleriyle raflardaki yerini alacak. Arkasında çiftli kamera sistemi bulunan Sony Xperia L3, parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyor. Bildiğimiz kadarıyla 5,7 inç 18:9 bir ekran üzerine kurulan cihaz, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor ve 3.5 mm kulaklık girişiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Xperia L3 giriş seviyesi bir model

Modelin işi daha önce söylediğimiz kadarıyla işi çok zor görünüyor. Özellikle Xiaomi ve Redmi markasında gelen / gelecek modellerin karşısında geriye düşecek telefon, çok fazla öne çıkmayacak. Firmanın esas olarak Xperia XZ4 modeli bekleniyor. Pazara Xperia 10Z olarak gelebilme ihtimali de bulunan telefon, Snapdragon 855 işlemci gibi amiral gemisi özellikler üzerine kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un giriş seviyesi modelleri