reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Band 3e akıllı bileklik
Huawei Band 3e akıllı bileklik
Huawei Band 3e akıllı bileklik
Huawei Band 3e akıllı bileklik
Huawei Band 3e akıllı bileklik

Xiaomi Mi Band 3’e rakip Huawei Band 3e sızdırıldı

Türkiye’de en popüler akıllı giyilebilir ürünler Xiaomi’nin Mi Band 3 ve Mi Band 3 modelleri. Çok ciddi satış rakamlarına ulaşan bu akıllı bileklik modellerine Huawei Band 3e rakip olmaya geliyor.

Kısa süre önce detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Watch GT akıllı saat modeli ortaya çıkan Huawei, yakında Band 3e modelini de tanıtmaya hazırlanıyor. Tasarımsal olarak Mi Band 3 modellerine çok benzeyen ürün, Roland Quandt‘a göre siyah ve pembe renk seçenekleriyle hazırlanmış durumda. Bünyesinde 77 mAh pilin yer aldığı ürün, normal kullanımda 12 gün, bekleme modunda 21 gün, ayakkabıya takıldığı zaman ise 40 saat kullanım ömrüne sahip. Birçok konuda aktivite takibi yapabilen ancak nabız sensörüne sahip olmadığı görülen akıllı bileklik, tahmin edebileceğiniz üzere su geçirmiyor. Telefonlara Bluetooth üzerinden bağlanarak bildirimleri üzerine alabilen Huawei Band 3e, 13,6 gram ağırlığa sahip. Kayışı kolaylıkla değiştirilebilen bileklik, uyku takibi özelliğine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı bileklik Huawei Band 3e güzel görünüyor

Bünyesinde renksiz bir ufak ekran yer alan cihazın menüleri arasında ön yüzündeki dokunmatik buton ile gezilebiliyor. Modelin İngiltere satış fiyatı 25 sterlin olarak görünüyor.

İlginiz Çekebilir

Google’ın tarayıcıdan oyun oynatan projesi