reklamı kapat

POPÜLER

ipad pro

Apple’ın ekim ayındaki etkinliğinde hangi ürünler tanıtılacak?

Geçtiğimiz ay iPhone Xs, iPhone Xs Max ve Apple Watch Series 4 modellerini görücüye çıkaran Apple’ın bu ay yeni bir etkinlik gerçekleştirmesi bekleniyor.

Apple’ın bu ay düzenleyeceği etkinlikte yeniden tasarlanmış iPad Pro’yu görücüye çıkaracağına kesin gözüyle bakılıyor. Tabletin 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geleceği konuşuluyor. Daha ince ekran çerçevelerine sahip olacağı ifade edilen tabletlerin yüz tanıma sistemi Face ID’ye de destek vereceği belirtiliyor. Çentiksiz ve tamamen ekranla gelmesini beklediğimiz tabletlerde Touch ID teknolojisinin yer alması beklenmiyor. Lightning bağlantısı yerine USB-C bağlantısının kullanılacağı iddia edilen yeni iPad Pro’nun gücünü A12 Bionic işlemcisinden alacağı söyleniyor.

Geçtiğimiz temmuz ayında 13 inç ve 15 inçlik MacBook Pro modellerini güncelleyen Apple’ın MacBook Air, Mac mini ve iMac modellerinde güncelleştirmeler yapması bekleniyor.

Apple’ın yazılım tarafında da yeni güncellemeleri indirmeye sunacağı ifade ediliyor. iOS 12.1 ve watchOS 5.1’in etkinlik sonrasında indirmeye sunulacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPower’ın satış tarihi açıklanacak mı?

Apple’ın satışı yılan hikayesine dönen kablosuz şarj cihazı AirPower’ı da satışa sunma ihtimali kuvvetle muhtemel.

İlginizi çekebilir

iPhone Xs Max’in tanıtım videosu